Služby

Více detailu na mateřském webu : www.profitopo.webs.com

Naše společnost byla založena na základě dlouholetých zkušeností v oblasti voda - topení - plyn. V této oblasti se pohybujeme již od roku 1992 a za tuto dobu jsme řešili nepřeberné množství topných systémů, rozvodů vody, zařizovacích předmětů a jiné. Rozhodli jsme se tedy pro firemní prezentci pro přiblížení se ještě více k našim zákazníkům a nabídnou tím tak své profesionální zkušenosti v praxi.

Na našich stránkách najdete širokou nabídku možností z oblasti voda-topení-plyn a v praxi jsme schopni nabídnout ucelené dodávky TZB (technického zařízení budov). V rámci kompletních dodávek jsme schopni zpracovat cenové nabídky.

Nově se soustřeďujeme více než 4 roky na oblast solárních systémů

      Chceme, aby naše služby nebyly jen prodejní, ale aby jsme mohli našim zákazníkům poradit a nabídnout i technickou podporu. Rádi Vám poradíme s výběrem vhodného topného systému či jakýchkoliv jiných technických dotazů z oblasti voda - topení - plyn. Spolupracujeme velmi úzce s výrobci, proto naše ceny jsou nejnižší jaké vůbec Vám mohl kdy kdo nabídnout.

S technickými dotazy Vám rádi telefonicky poradíme. 

Vyhrazujeme si právo na textové chyby při zpracování stránek. V případě jakýchkoli pochybností se lze na nás obrátit s žádostí o konzultaci.


S přátelským pozdravem přeje,                  

 Profitopo Voda Topení Plyn Solární systémy a Havárie